Domy energooszczedne projekty

Domy energooszczędne pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Dodatkowo są ekologiczne i pomagają chronić środowisko. W projektach stosujemy rozwiązania energooszczędne i ekologiczne z zastosowaniem najnowszych urządzeń wentylacyjnych i grzewczych tj. pompy ciepła, promienniki na podczerwień, system RDZ, wentylacje mechaniczne z rekuperacją, kominki z płaszczem wodnym lub dystrybucją gorącego powietrza. Współpracujemy z firmą  wykonawczą PND Polska będącą liderem w zastosowaniu energooszczędnych technologii i zapewniającą pełne wsparcie informacyjno – techniczne na każdym etapie od projektu poprzez prace realizacyjne. Wykonujemy nowe, a zarazem ciekawe projekty domów, budynków energooszczędnych posiadające odpowiednie certyfikaty energetyczne.

Gotowy projekt domu energooszczędnego

Marzysz o własnym domu, w którym mieszkanie będzie wyjątkowo komfortowe? Chcesz sprawnie wznieść budynek energooszczędny zapewniający niezależność oraz oszczędności na rachunkach za prąd czy paliwa stałe? Nasza oferta gotowych projektów budowlanych z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy i wybierz koncepcję idealną dla siebie oraz Twojej rodziny!

Piękny, przestronny dom energooszczędny – projekt

Jako doświadczeni, a także wykwalifikowani architekci tworzymy projekty domów energooszczędnych, których właściciele mogą cieszyć się nie tylko wyjątkowo niskim zużyciem energii, ale też przestrzenią, gdzie panują optymalne warunki do nauki, pracy oraz odpoczynku. Nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji i izolacji termicznej pozwalają bowiem zachować stałą, temperaturę pokojową, jak również uniknąć problemów zdrowotnych wynikających na przykład z nadmiernej wilgoci w powietrzu, zalegającego kurzu bądź pleśni. Co więcej, nasze projekty domów energooszczędnych stanowią połączenie funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Dlatego nie zwlekaj – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z oferty już dziś!

Domy energooszczędne projekty