Projektujemy nowoczesne wnęrza z ogrodami

Wykonujemy nowoczesne projekty wnętrz oraz wnętrza z ogrodami , apartamentów, mieszkań. W realizacjach staramy się uÅżywać naturalnych materiałów, kamienia, drewna, cegły, kttóre nadają pomieszczeniom ciepły, nowoczesny klimat.

W wielu naszych projektach pojawiają się  wnętrza z ogrodami czyli tzw. wewnętrzne ogrody, które dają możliwość obcowania z naturą przez cały rok  i wpływają  na mikroklimat pomieszczeń. W otoczeniu roślinności odczuwamy spokój , radość i wewnętrzną harmonię.

Staramy sisię podążać za obowiązującymi trendami i modą, oraz dopasowywać do wymagań i oczekiwań klienta, oraz jego budżetu. Istotnym aspektem dla nas jest też funkcjonalność oraz wysokie walory estetyczne pomieszczeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem i z pomysłem.

ZAMÓW INDYWIDUALNY PROJEKT WNĘTRZ. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę pisząc do nas: biuro@domywzieleni.pl lub telefonując na numery: 576-981-898 lub 785-500-601.

Architektura jest naszą pasją Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

W projektach stosujemy rozwiązania energooszczędne i ekologiczne oraz nowoczesne urządzenia wentylacyjne i grzewcze

Oferujemy projekty domów jednorodzinnych! Zapoznaj się z naszą ofertą!

Do każdego projektu z naszej oferty jest możliwość wprowadzenia zmian i modyfikacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów wraz z pełną realizacją

Wykonujemy projekty wnętrz domów jednorodzinnych, apartamentów oraz mieszkań